Byli jsme vybráni mezi V.I.P. restaurace v kraji a pro držitele kuponů poskytujeme slevu 30%. Silvestr se také vydařil.

Opět další soustředění. Naši milí kamarádi, dnes už mladší žáci Sparty Brno, k nám přijeli na Mikuláše  Protože nemohou být bez sportu, využili náš zimní stadion HC Nedvědice k bruslení a školní hřiště k fotbalu  Popřáli jsme si krásné svátky a uvidíme se s částí týmu i na Silvestra Hodně dalších úspěchů přeje Barborka a děkuje moc za přízeň

ČAFK

Letní noc s kapelou Li & Ve   

Letošní počasí dne 28.9.2009 nám připravilo zase překvapení, ale i přes přesunutí termínu ze soboty na pátek byla návštěvnost maximální. Počasí vyšlo nádherně a zábava byla perfektní.

18.4.2009

Majitelé penzionu Barborka uspořádali ve své restauraci nádherné odpoledne s tatínkem paní Olinky Pšurné Víšové -  Ladislavem Hrdličkou. Toto odpoledne bylo nazvané "Barevné " a také hrálo všemi barvami i díky krásnému počasí. Hudební skladatel Ladislav Hrdlička se svým žákem hudební školy v Rajhradě Jaromírem Cvešprem předvedli nádherný koncert na klarinety. Jako poděkování dostal pan Hrdlička hudební dárek od sourozenců Dominika a Natálky Nedomových, které představila paní učitelka LŠU Bohuslava Nedomová a m.j. nám také sdělila, že Dominik získal první místo v celorepublikové soutěži akordeonistů.    Paní Olga Pšurná Víšová se svým tatínkem a Jaroslav Pšurný moc děkují všem hostům za uznání a velkou účast na tomto hudebním odpoledni. Především panu starostovi městyse Nedvědice ing. Vejrostovi s chotí. Dále doktoru Šmídovi, který se podílel na přípravách a celé odpoledne uváděl, celé rodině Nedomové i paní učitelce, panu Dr.Ivanovi Koláčnému a dalším hostům - viz fotografie. Ještě jednou děkujeme za přízeň a rádi Vám zase připravíme něco na zpříjemnění dnešní uspěchané doby. 

Barevného odpoledne na Barborce nám spestřil o pan doktor Šmíd který přečetl PROMĚNY Nedvědického domu č.61 (což je náš penzion) a vždy jsme chtěli znát jeho historii.   Na naše přáni ji pan Šmíd zpracoval a jsou tam velice zajímavé údaje již od roku 1760, některé dokonce doložené fotografiemi. Nejzajímavější snad je, že zde působil akademický malíř Alois Lukášek, který z tohoto domu odešel 14.4.1984 tedy téměř před 25 lety a naše odpoledne probíhalo 18.4., čili nešlo nevzpomenout jeho jméno.

22.2.2009

Naši borci z ČAFky ( ale nyní již hráči SPARTY Brno) jsou zlatí !!!!!!   Vyhráli první místo ve finálových zápasech a část z nich ( ostatní jsou nemocní a tímto je pozdravujeme), to přijela k nám oslavit.  To bylo ale jen první den, jinak to trenéři zase vzali velmi přísně a týden soustředění byla opět pro kluky makačka.  Navíc, jak vidíte na fotce, opření o naše zábradlí a předvádějíc kliky za pozdní příchod, je svědectvím, že mají vždy přísný režim.  Ale pak výsledky stoji za to!!!!  Jen tak dál a Barborka jim nadále bude fandit a těšit se opět na jejich návštěvu.